Jakou výhodu má uzavření povinného ručení online přes Vaší stránku ?

  • Hlavní výhodou je především rychlé srovnání výhodných pojistek hned od několika známých pojišťoven. Díky tomu můžete ušetřit až 60% nákladů. Vše navíc řídíte z pohodlí Vašeho domova, nebo kanceláře, nemusíte tak obcházet pobočky a hledat vhodnou nabídku.

Co budu potřebovat ke správnému vyplnění formuláře ?

  • Ke zdárnému vyplnění budete potřebovat velký technický průkaz, pro vyplnění technických údajů o Vašem vozidle, předchozí pojištění a počet pojistných událostí ( pokud je to Vaše první zřízení povinného ručení, je vyplnění políček nepovinné )

Jak vyplnění formuláře probíhá ?

  • Vyplnění formuláře je velice snadné, nejdříve vyplníte pole s technickými údaji o vozidle, poté stručné informace o pojistníkovi a kontakt. Pro zobrazení nabídek je důležité vyplnit vaše správné telefonní číslo na které Vám přijde potvrzující SMS. ( SMS je zdarma )
    Po zadání kódu, který Vám přišel v SMS zprávě se Vám zobrazí přehled nejvýhodnějších nabídek s možností rychlého zřízení.

Jakým způsobem jsou chráněny mé osobní údaje, nedostanou se do rukou třetí osobě ?

  • Jsme vázáni Zákonem o ochraně osobních údajů, všechny informace jsou tedy soukromé a budou probírány pouze mezi Vámi a pojišťovacím asistentem.

Kam se mohu v případě problémů/dotazů obrátit ?

  • Jsme Vám k dispozici na infolince 721 610 606 ( každý pracovní den od 9:00 do 17:00 hodin ), pokud již máte povinné ručení zřízeno, můžete se obrátit na příslušný institut.